Banner jh2.jpg headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png

MO18-04

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider Edwin Bijkerk
Begeleider Sander van der Stoel
Begeleider Ingrid van Zeijl
Trainer/Coach Sil Lapperre

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best MO18-4 Maastricht MO18-4 12:05
Mierlo MO18-4 Boxmeer MO18-2 15:00
Geldrop MO18-3 Oranje-Rood MO18-8 16:00
Nuenen MO18-3 Helmond MO18-5 17:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Helmond MO18-5 5 13 4 1 0
2 Geldrop MO18-3 5 12 4 0 1
3 Boxmeer MO18-2 5 9 3 0 2
4 Oranje-Rood MO18-8 5 7 2 1 2
5 Nuenen MO18-3 5 6 2 0 3
6 Maastricht MO18-4 5 5 1 2 2
7 Best MO18-4 5 4 1 1 3
8 Mierlo MO18-4 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC MO18-4 12:05 thuis - APP Parking veld (2)
9 mrt MHC Boxmeer MO18-2 13:15 uit
16 mrt HC Mierlo MO18-4 14:30 uit
23 mrt HC Helmond MO18-5 n.n.b thuis
30 mrt Hockey Geldrop MO18-3 n.n.b thuis
6 apr Nuenen MO18-3 17:00 uit
13 apr HC Oranje Rood MO18-8 n.n.b thuis
20 apr Maastrichtse Hockey Club MHC MO18-4 n.n.b uit
11 mei MHC Boxmeer MO18-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Best MO18-4 Mierlo MO18-4 (5-0)final
Oranje-Rood MO18-8 Helmond MO18-5 (2-5)final
Nuenen MO18-3 Maastricht MO18-4 (1-2)scheduled
Geldrop MO18-3 Boxmeer MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Geldrop MO18-3 Mierlo MO18-4 (10-2)final
Boxmeer MO18-2 Nuenen MO18-3 (3-1)scheduled
Maastricht MO18-4 Oranje-Rood MO18-8 (0-1)final
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023
Helmond MO18-5 Best MO18-4 (8-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood MO18-8 Boxmeer MO18-2 (3-5)final
Maastricht MO18-4 Helmond MO18-5 (2-2)final
Nuenen MO18-3 Mierlo MO18-4 (3-1)scheduled
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Best MO18-4 Nuenen MO18-3 (2-7)scheduled
Helmond MO18-5 Geldrop MO18-3 (3-1)final
Mierlo MO18-4 Oranje-Rood MO18-8 (1-6)final
DONDERDAG 23 NOVEMBER 2023
Geldrop MO18-3 Best MO18-4 (7-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Maastricht MO18-4 Mierlo MO18-4 (2-2)final
Oranje-Rood MO18-8 Best MO18-4 (2-2)final
Nuenen MO18-3 Geldrop MO18-3 (0-2)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Boxmeer MO18-2 Maastricht MO18-4 (4-2)final
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
Boxmeer MO18-2 Helmond MO18-5 (1-4)final