Banner jh2.jpg headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Djirco Bijnen
Trainer Esmee Van Meeuwen
Aanvoerder Bianca van Heteren
Aanvoerder Renee Kroot

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Boekel D2-O Best D3 0:00
Uden D2-O Berkel-Enschot D4 0:00
Eindhoven D5 Hilvarenbeek D2-O 10:45
Dommel D1 Den Bosch D8 12:15
Hopbel D4 Were Di D6 12:45
Den Bosch D6 Eindhoven D4 14:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Den Bosch D8 11 31 10 1 0
2 Were Di D6 11 28 9 1 1
3 Dommel D1 11 22 7 1 3
4 Hilvarenbeek D2-O 11 20 6 2 3
5 Den Bosch D6 11 16 5 1 5
6 Best D3 11 16 5 1 5
7 Boekel D2-O 11 15 4 3 4
8 Uden D2-O 11 14 4 2 5
9 Eindhoven D4 11 11 3 2 6
10 Berkel-Enschot D4 11 7 2 1 8
11 Hopbel D4 11 5 1 2 8
12 Eindhoven D5 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt HC Boekel D2-O n.n.b uit
10 mrt Hockey Club Uden D2-O n.n.b thuis
17 mrt MHCdeDommel D1 12:15 uit
24 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D8 n.n.b thuis
7 apr Berkel Enschot D4 12:00 uit
14 apr HC Eindhoven D5 n.n.b thuis
21 apr Were Di Tilburg D6 n.n.b thuis
26 mei HC Eindhoven D4 12:45 uit
2 jun Hockeyclub Hilvarenbeek D2-O n.n.b thuis
9 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D6 n.n.b uit
16 jun SMHC De Hopbel D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Berkel-Enschot D4 Uden D2-O (1-5)final
Hilvarenbeek D2-O Eindhoven D5 (5-2)final
Best D3 Boekel D2-O (2-3)final
Den Bosch D8 Dommel D1 (5-3)final
Eindhoven D4 Den Bosch D6 (5-2)final
Were Di D6 Hopbel D4 (1-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D6 Hilvarenbeek D2-O (3-4)final
Uden D2-O Best D3 (1-2)final
Eindhoven D5 Den Bosch D8 (0-2)final
Hopbel D4 Eindhoven D4 (1-2)final
Dommel D1 Berkel-Enschot D4 (9-0)final
Boekel D2-O Were Di D6 (4-8)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Were Di D6 Uden D2-O (3-2)final
Hilvarenbeek D2-O Hopbel D4 (2-0)final
Berkel-Enschot D4 Den Bosch D8 (1-5)final
Best D3 Dommel D1 (1-2)final
Eindhoven D4 Boekel D2-O (1-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Den Bosch D8 Best D3 (6-0)final
Boekel D2-O Hilvarenbeek D2-O (5-5)final
Uden D2-O Eindhoven D4 (4-3)final
Hopbel D4 Den Bosch D6 (2-1)final
Dommel D1 Were Di D6 (3-5)final
Eindhoven D5 Berkel-Enschot D4 (0-5)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Hilvarenbeek D2-O Uden D2-O (4-1)final
Hopbel D4 Eindhoven D5 (0-1)final
Were Di D6 Den Bosch D8 (0-3)final
Eindhoven D4 Dommel D1 (2-2)final
Den Bosch D6 Boekel D2-O (7-3)final
Best D3 Berkel-Enschot D4 (5-1)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Eindhoven D5 Best D3 (0-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Boekel D2-O Hopbel D4 (2-2)final
Uden D2-O Den Bosch D6 (0-5)final
Dommel D1 Hilvarenbeek D2-O (5-2)final
Den Bosch D8 Eindhoven D4 (5-1)final
Berkel-Enschot D4 Were Di D6 (0-6)final
DINSDAG 10 OKTOBER 2023
Den Bosch D6 Eindhoven D5 (3-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Were Di D6 Best D3 (5-0)final
Hilvarenbeek D2-O Den Bosch D8 (0-5)final
Hopbel D4 Uden D2-O (1-2)final
Den Bosch D6 Dommel D1 (2-0)final
Boekel D2-O Eindhoven D5 (5-3)final
DINSDAG 31 OKTOBER 2023
Berkel-Enschot D4 Hilvarenbeek D2-O (2-6)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Best D3 Eindhoven D4 (4-0)final
Uden D2-O Boekel D2-O (2-2)final
Eindhoven D5 Were Di D6 (1-9)final
Den Bosch D8 Den Bosch D6 (4-0)final
Dommel D1 Hopbel D4 (2-1)final
DINSDAG 7 NOVEMBER 2023
Hopbel D4 Den Bosch D8 (0-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Hilvarenbeek D2-O Best D3 (2-2)final
Uden D2-O Eindhoven D5 (1-0)final
Boekel D2-O Dommel D1 (2-5)final
Eindhoven D4 Were Di D6 (1-5)final
Den Bosch D6 Berkel-Enschot D4 (3-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Best D3 Den Bosch D6 (2-3)final
Were Di D6 Hilvarenbeek D2-O (4-3)final
Berkel-Enschot D4 Hopbel D4 (1-0)final
Den Bosch D8 Boekel D2-O (5-3)final
Dommel D1 Uden D2-O (3-0)final
Eindhoven D4 Eindhoven D5 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Hilvarenbeek D2-O Eindhoven D4 (5-2)final
Hopbel D4 Best D3 (0-1)final
Eindhoven D5 Dommel D1 (1-5)final
Uden D2-O Den Bosch D8 (0-0)scheduled
Den Bosch D6 Were Di D6 (2-3)final
Boekel D2-O Berkel-Enschot D4 (3-1)final
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Eindhoven D4 Berkel-Enschot D4 (5-1)final