Banner jh2.jpg headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png

Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider Tim Martens
Begeleider Maarten de Pijper
Begeleider Jochem Teller
Aanvoerder Thomas van Heesewijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gemert H2-O Berlicum H2-O 0:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gemert H2-O 9 21 7 0 2
2 Geel-Zwart H3 10 20 6 2 2
3 Oranje-Rood H9 10 19 6 1 3
4 Den Bosch H9 10 18 6 0 4
5 Oranje-Rood H11 10 17 5 2 3
6 Best H4-O 10 16 5 1 4
7 Den Bosch H11 10 14 4 2 4
8 Oedenrode H3 10 14 4 2 4
9 Oirschot H2-O 10 8 2 2 6
10 Berlicum H2-O 9 4 1 1 7
11 Oss H3 10 1 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt HC Oranje Rood H9 n.n.b thuis
17 mrt HC Oranje Rood H11 09:45 uit
24 mrt Oss H3 n.n.b thuis
7 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H11 n.n.b uit
14 apr HC Oirschot H2-O n.n.b thuis
21 apr HC Gemert H2-O 13:00 uit
26 mei V.M.H.C. Geel-Zwart H3 n.n.b thuis
2 jun Sint Oedenrode H3 n.n.b thuis
9 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H9 n.n.b uit
16 jun Hockeyclub Berlicum H2-O n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Oedenrode H3 Berlicum H2-O (5-3)final
Den Bosch H9 Geel-Zwart H3 (3-2)final
Oirschot H2-O Oranje-Rood H11 (1-1)final
WOENSDAG 6 SEPTEMBER 2023
Gemert H2-O Oranje-Rood H9 (8-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Berlicum H2-O Den Bosch H9 (2-3)final
Geel-Zwart H3 Den Bosch H11 (3-1)final
Oss H3 Oirschot H2-O (6-4)final
Oranje-Rood H11 Gemert H2-O (5-4)final
Oranje-Rood H9 Best H4-O (5-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Gemert H2-O Oss H3 (15-1)final
Berlicum H2-O Geel-Zwart H3 (3-7)scheduled
Oirschot H2-O Den Bosch H11 (1-5)final
Best H4-O Oranje-Rood H11 (5-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Oss H3 Best H4-O (2-4)scheduled
Geel-Zwart H3 Oirschot H2-O (4-1)final
Oranje-Rood H11 Oedenrode H3 (4-1)final
Oranje-Rood H9 Den Bosch H9 (1-4)final
Den Bosch H11 Gemert H2-O (1-9)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Gemert H2-O Oirschot H2-O (5-0)final
Den Bosch H9 Oranje-Rood H11 (1-0)final
Berlicum H2-O Oranje-Rood H9 (6-5)scheduled
Oedenrode H3 Oss H3 (4-2)final
Best H4-O Den Bosch H11 (5-3)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Oss H3 Den Bosch H9 (0-1)scheduled
Geel-Zwart H3 Gemert H2-O (5-3)final
Oranje-Rood H11 Berlicum H2-O (4-1)scheduled
Den Bosch H11 Oedenrode H3 (2-2)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Oirschot H2-O Best H4-O (1-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Den Bosch H11 Oss H3 (4-1)scheduled
Oedenrode H3 Oranje-Rood H9 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Oranje-Rood H9 Geel-Zwart H3 (3-3)final
Best H4-O Gemert H2-O (2-9)final
Den Bosch H9 Den Bosch H11 (0-1)final
Berlicum H2-O Oss H3 (4-4)final
Oedenrode H3 Oirschot H2-O (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Gemert H2-O Oedenrode H3 (9-0)final
Geel-Zwart H3 Best H4-O (4-2)final
Oirschot H2-O Den Bosch H9 (2-1)final
Den Bosch H11 Berlicum H2-O (6-2)scheduled
Oranje-Rood H11 Oranje-Rood H9 (2-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Oranje-Rood H9 Oss H3 (6-2)final
Berlicum H2-O Oirschot H2-O (2-3)scheduled
Oedenrode H3 Best H4-O (3-2)final
Oranje-Rood H11 Geel-Zwart H3 (2-0)final
Den Bosch H9 Gemert H2-O (0-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Den Bosch H11 Oranje-Rood H9 (1-2)final
Best H4-O Den Bosch H9 (2-1)final
Oss H3 Oranje-Rood H11 (1-2)final
Oedenrode H3 Geel-Zwart H3 (2-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Geel-Zwart H3 Oss H3 (8-2)final
Oranje-Rood H9 Oirschot H2-O (2-0)final
Berlicum H2-O Best H4-O (0-5)scheduled
Den Bosch H9 Oedenrode H3 (4-1)final
Oranje-Rood H11 Den Bosch H11 (1-1)final