Banner jh2.jpg headerfoto3.jpg headerfoto6.jpg headerfoto_2019-3.jpg headerfoto_2019-4.jpg headerfoto_2019-5.jpg headerfoto_2019-6.jpg slide2.png

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jochem Teller
Aanvoerder Sabine Dijcks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oirschot D3 Oss D6 10:30
Den Bosch D10 Gemert D2-O 10:30
Best D4 Heesch D2-O 10:45
Heesch D3 Geel-Zwart D4 10:45
Rosmalen D3 HDL D1 10:45
Oss D5 Den Bosch D11 15:05

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Heesch D2-O 10 25 8 1 1
2 Rosmalen D3 10 24 8 0 2
3 Best D4 10 20 6 2 2
4 Oirschot D3 10 18 5 3 2
5 Oss D5 10 17 5 2 3
6 Den Bosch D10 10 14 5 2 3
7 Geel-Zwart D4 10 10 3 1 6
8 Oss D6 10 7 2 1 7
9 Gemert D2-O 10 7 2 1 7
10 Heesch D3 10 7 1 4 5
11 Den Bosch D11 10 4 1 1 8
12 HDL D1 0 0 0 0 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Mixed Hockey Club Heesch D2-O 10:45 thuis - Roots Hockey veld (1)
10 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch D11 14:00 uit
17 mrt HC Gemert D2-O n.n.b thuis
24 mrt Oss D6 14:25 uit
7 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D10 n.n.b thuis
14 apr Oss D5 11:00 uit
21 apr HC Oirschot D3 14:45 uit
26 mei Rosmalen D3 n.n.b thuis
2 jun Mixed Hockey Club Heesch D3 10:45 uit
9 jun V.M.H.C. Geel-Zwart D4 n.n.b thuis
16 jun mixed hockeyclub HDL D1 10:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Gemert D2-O Den Bosch D10 (1-3)final
Den Bosch D11 Oss D5 (1-4)final
Geel-Zwart D4 Heesch D3 (2-2)final
DINSDAG 5 SEPTEMBER 2023
Heesch D2-O Best D4 (3-0)final
Oss D6 Oirschot D3 (0-6)scheduled
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Oss D5 Gemert D2-O (3-0)final
Den Bosch D10 Oss D6 (1-6)final
Rosmalen D3 Heesch D2-O (3-1)final
DINSDAG 12 SEPTEMBER 2023
Oirschot D3 Geel-Zwart D4 (4-2)final
DONDERDAG 14 SEPTEMBER 2023
Best D4 Den Bosch D11 (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Heesch D2-O Heesch D3 (1-0)final
Gemert D2-O Best D4 (5-8)final
Oss D6 Oss D5 (1-2)final
Den Bosch D11 Rosmalen D3 (0-7)final
Den Bosch D10 Oirschot D3 (9-3)cancelled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Oss D5 Den Bosch D10 (5-1)scheduled
Heesch D3 Den Bosch D11 (0-2)final
Geel-Zwart D4 Heesch D2-O (1-3)final
Best D4 Oss D6 (4-1)final
Rosmalen D3 Gemert D2-O (4-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Oss D6 Rosmalen D3 (0-6)final
Den Bosch D11 Geel-Zwart D4 (2-3)final
Gemert D2-O Heesch D3 (3-1)scheduled
Oss D5 Oirschot D3 (3-3)final
Den Bosch D10 Best D4 (4-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Oirschot D3 Heesch D2-O (2-2)final
Geel-Zwart D4 Gemert D2-O (4-0)final
Heesch D3 Oss D6 (2-1)scheduled
Best D4 Oss D5 (5-1)final
Rosmalen D3 Den Bosch D10 (1-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Den Bosch D10 Oirschot D3 (6-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Best D4 Oirschot D3 (4-1)final
Oss D6 Geel-Zwart D4 (1-2)final
Oss D5 Rosmalen D3 (3-6)final
Den Bosch D11 Heesch D2-O (1-2)final
Den Bosch D10 Heesch D3 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Heesch D2-O Gemert D2-O (3-0)final
Heesch D3 Oss D5 (1-1)final
Oirschot D3 Den Bosch D11 (3-1)final
Geel-Zwart D4 Den Bosch D10 (2-7)final
Rosmalen D3 Best D4 (1-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Oss D5 Geel-Zwart D4 (4-3)final
Best D4 Heesch D3 (2-2)final
Gemert D2-O Den Bosch D11 (4-0)final
Oss D6 Heesch D2-O (0-3)final
Rosmalen D3 Oirschot D3 (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Heesch D2-O Den Bosch D10 (6-0)final
Heesch D3 Rosmalen D3 (1-2)final
Gemert D2-O Oirschot D3 (3-3)final
Geel-Zwart D4 Best D4 (1-3)final
Den Bosch D11 Oss D6 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Oss D5 Heesch D2-O (0-4)final
Oirschot D3 Heesch D3 (4-2)final
Oss D6 Gemert D2-O (4-0)final
Den Bosch D10 Den Bosch D11 (7-0)final
Rosmalen D3 Geel-Zwart D4 (6-0)final